Atsiliepimai
“Simona labai greitai, kokybiskai ir tiesiog tobulai sutvarko nagucius. Labai rekomenduoju!”
Aiste
“Puiki meistrė Justina, labai gražus manikiūras, esu labai patenkinta.”
Ingrida
“Labai puiki aplinka, ir puiki specialiste :)”
Gintare
“labai patinka, gražu. Atlieka kokybišką darbą.”
Milvydė
“Agnė dirba labai kruopščiai, dėmesinga, draugiška. Visada esu patenkinta jos darbu.”
Janina
“Labai maloni meistrė Lijana. Lankausi jau ne pirmą kartą, visada išeinu patenkinta. Rekomenduoju!🙂”
Loreta
“Viskas labai gerai! 🌸✨✨ Meistrė draugiška ir išmano savo darbą.✨”
Agnė
“Lanksti, maloni, kruopšti Evelina”
Laura
“Super”
Jurgita
“Puikiai išmano savo darbą.”
Gražina