Atsiliepimai

★★★★★

“Simona labai greitai, kokybiskai ir tiesiog tobulai sutvarko nagucius. Labai rekomenduoju!”

Aiste

★★★★★

“Puiki meistrė Justina, labai gražus manikiūras, esu labai patenkinta.”

Ingrida

★★★★★

“Labai puiki aplinka, ir puiki specialiste :)”

Gintare

★★★★★

“labai patinka, gražu. Atlieka kokybišką darbą.”

Milvydė

★★★★★

“Agnė dirba labai kruopščiai, dėmesinga, draugiška. Visada esu patenkinta jos darbu.”

Janina

★★★★★

“Labai maloni meistrė Lijana. Lankausi jau ne pirmą kartą, visada išeinu patenkinta. Rekomenduoju!🙂”

Loreta

★★★★★

“Viskas labai gerai! 🌸✨✨ Meistrė draugiška ir išmano savo darbą.✨”

Agnė

★★★★★

“Lanksti, maloni, kruopšti Evelina”

Laura

★★★★★

“Super”

Jurgita

★★★★★

“Puikiai išmano savo darbą.”

Gražina